Ta strona używa ciasteczek ("cookies"). Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.  Dowiedz się więcej tutaj.

2020
Wdrożyliśmy w międzynarodowej korporacji rozwiązanie wspomagające pracę serwisu. System opracowany został w technologii node.js
2019
Opracowaliśmy aplikację dla IBM Domino 10 wyposażoną w interfejs wykonany w technologii node.js
2018
Uruchomiliśmy dla średniej wielkości organizacji (kilkuset użytkowników) elektroniczne repozytorium dokumentacji wyposażone m.in. w moduł OCR na żądanie (integracja z oprogramowaniem FineReader)
2018
Wdrożyliśmy funkcjonalność obsługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego w systemie obiegu dokumentów w dużej organizacji
2017
Zintegrowaliśmy duży system obiegu dokumentów (kilkadziesiąt tysięcy użytkowników) z systemem ePUAP2
2016
Zakończyliśmy wdrożenie w dużej organizacji (kilka tysięcy użytkowników) systemu (technologia j2ee) wspomagającego zarządzanie regulacjami zintegrowanego m.in. z oprogramowaniem Alfresco i wykorzystującego webservices.
2016
Stworzyliśmy natywną aplikację działającą na tabletach z systemem Android (w postaci kiosków interaktywnych) przeznaczonej do samodzielnego składania przez klientów zamówień na usługi transportowe pojazdami elektrycznymi.
2016
Uruchomiliśmy komercyjnie webową aplikację w architekturze hybrydowej, której interfejs użytkownika zlokalizowany był na platformie IBM Bluemix (obecnie IBM Cloud), a dane na serwerze klienta.
2015
Wprowadziliśmy do sprzedaży system do diagnozy wiedzy w organizacji umożliwiający analizę mocnych i słabych stron na podstawie tzw. mapy wiedzy budowanej ze znaczników wiedzy wg opracowanych przez nas algorytmów.
2015
Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy aplikację dla IBM Domino, do której, poprzez usługę działającą na platformie IBM Bluemix, przesyłane są dane z urządzeń IoT (czujników)
2015
Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy aplikację dla IBM Connections wykorzystującą mechanizmy grywalizacji (gamification) w diagnozie wiedzy w organizacji.
2014
Opracowaliśmy unikalne rozwiązanie agregujące na jednym widoku (zestawieniu) dane pochodzące z różnych widoków z różnych baz danych IBM Domino. Oczywiście obsługiwane jest filtrowanie, sortowanie i stronicowanie widoku. Mechanizm ten został wykorzystany w systemie obiegu dokumentów, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.
2013
Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjną koncepcję strony startowej dla IBM Connections zastępującej stronę startową ofertowaną domyślnie przez IBM. W naszej koncepcji oprócz treści płynących z wybranych przez użytkownika kanałów (treści personalizowane) pojawiają się również kanały zdefiniowane przez administratora (treści obligatoryjne).
2012
Zakończyliśmy, największe do tego czasu w Polsce, wdrożenie systemu IBM Connections (oprogramowanie społecznościowe dla firm).
2011
Uruchomiliśmy unikalną aplikację w IBM Domino wykorzystującą elementy HTML 5 umożliwiającą zapis podpisu użytkownika i jego konwersję do dokumentu PDF.
2011
Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy i komercyjnie wdrożyliśmy tzw. chatbota w IBM Sametime. Wykorzystaliśmy go do szybkiego sprawdzania cen produktów oraz dostarczania informacji kontaktowych z systemu CRM.
2007
Stworzyliśmy aplikację pozwalająca na wizualizację danych na mapie Polski wykorzystującą integrację IBM Domino z technologią Macromedia Flash (dziś Adobe Flash). Za jej pomocą można np. analizować wielkość sprzedaży w powiatach lub województwach (kolor obszaru zależny od wartości sprzedaży na danym terytorium).
2006
Uruchomiliśmy unikalny system automatycznie agregujący dane o szansach rynkowych dostarczane z wielu źródeł i w różnych formatach. Każda szansa przetworzona przez system była automatycznie filtrowana i klasyfikowana oraz przydzielana do odpowieniej osoby zgodnie z podziałem terytorialnym.
2006
Zakończyliśmy prace nad impACT GEP (Graficzny Edytor Procesów) - aplikacja Java umożliwiająca projektowanie elektronicznych obiegów dokumentów w Lotus Domino. Wykorzystywana przez klientów, którzy zakupili nasz system obiego dokumentów impACT Procesor.
2004
Uruchomiliśmy zintegrowany system wspomagający zarządzanie regulacjami (procedury, zarządzenia etc.) w jednym z największych banków w Polsce. W ramach projektu konieczne było skonwertowanie funkcjonującej wcześniej w wielu różnych formatach dokumentacji do nowego jednolitego standardu.
2004
Opracowaliśmy technologię umożliwiającą autoryzowany dostęp (pobieranie i zapisywanie danych) do praktycznie dowolnej bazy danych przy zastosowaniu PDA i / lub telefonu komórkowego wykorzystującego GPRS (także w trybie off-line).
2002
Opracowaliśmy technologię autoryzowanego dostępu (pobieranie i zapisywanie danych) do baz danych Lotus Domino poprzez telefon komórkowy i GPRS (z dostępem także w trybie off-line). Mechanizm ten został wykorzystany przez nas w systemie monitorowania stanów minimalnych w polskim oddziale międzynarodowego koncernu. Użytkownicy wykorzystywali telefon Motorola Accompli 008.
2001
Pierwsi w Polsce komercyjnie zastosowaliśmy technologię Domino Off-Line Services w aplikacji Lotus Notes (system obsługi zamówień).
2000
Jako pierwsza firma w Polsce komercyjnie zastosowaliśmy XML w aplikacji działającej w środowisku Lotus Notes.
1999
Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce komercyjny internetowy serwis aukcyjny, w którym sprzedawane były fabrycznie nowe produkty. Serwis funkcjonował pod nazwą WWW.SPRZEDANE.PL (obecnie domena nie jest już naszą własnością) i został zrealizowany w całości w technologii Lotus Domino.
1998
Jako NSTL Poland (na podstawie umowy z National Software Testing Laboratories / USA) zaoferowaliśmy największym organizacjom w Polsce system do testowania komputerów PC pod kątem zgodności z rokiem 2000.